Nowe domy na sprzedaż w Krakowie – alternatywa dla mieszkania

Zastanawiasz się nad zakupem nowego mieszkania w Krakowie? Jeżeli nie potrafisz znaleźć odpowiedniej oferty, sprawdź domy!

W ostatnim czasie zainteresowanie domami na sprzedaż znacznie wzrosło, dlatego na zapotrzebowanie szybko zareagowali deweloperzy, którzy wprowadzili do swojej oferty domy jednorodzinne.

 

Jakie domy oferują deweloperzy w Krakowie?

W kategorii jak nowe domy na sprzedaż Kraków prezentuje obecnie wiele ofert dla osób poszukujących nieruchomości.

 

Wśród dostępnych nieruchomości znajdują się przede wszystkim domy szeregowe oraz domy bliźniaki. To najczęściej realizowane przez deweloperów nieruchomości mieszkalne tego typu. W ofercie wybranych deweloperów dostępne są również domy wolnostojące.

 

Nowe domy od deweloperów dostępne są w różnych metrażach. Są to małe domy o metrażu około 60-80 m2, ale również większe nieruchomości, na przykład domy o metrażu od 100 m2 do 140 m2, które rekomendowane są dla rodzin.

 

Warto również podkreślić, że domy realizowane przez deweloperów bazują na nowych technologiach budowlanych i wyróżniają się energooszczędnością, dlatego nie są drogie w utrzymaniu.

 

Nowe domy w Krakowie – ceny

Ceny nowych domów w Krakowie zależne są przede wszystkim od lokalizacji, ale również od metrażu, technologii budowlanych, typu domu.

 

W przypadku nieruchomości jak nowe domy na sprzedaż Kraków prezentuje ceny na poziomie od około 8000 zł za m2 do nawet ponad 14000 zł za m2. Oznacza to, że za dom trzeba będzie zapłacić od około 500 tys. zł do nawet ponad 2,5 mln zł.

 

Klienci deweloperów mogą także zdecydować się na wykończenie domu pod klucz. To usługa polegająca na wykończeniu nieruchomości na zamówienie klienta. Dzięki temu klient wybiera tylko odpowiednie materiały z katalogu i nie musi już wykańczać nieruchomości we własnym zakresie.

 

Więcej informacji związanych z aktualną ofertą nowych domów od deweloperów w Krakowie można już teraz zapoznać się bliżej na ich witrynach internetowych i w biurach.

 

Dodaj komentarz