Szukasz wyjątkowego prezentu? Podaruj lot w aerotunelu we Wrocławiu!

Nie masz pomysłu na prezent dla ważnej dla Ciebie osoby? Zamiast kupowania klasycznych podarunków jak kwiaty, trunek czy czekoladki, postaw na coś, co będzie jedyne w swoim rodzaju – lot odbywający się w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu!

Na czym polegają loty w tunelu aerodynamicznym?

Tunele aerodynamiczne to rodzaj specjalnych konstrukcji, które pozwalają na imitowanie warunków powstających podczas spadania w kierunku ziemi. Dzięki temu umożliwiają one uzyskanie efektu lotu w przestworzach – całkowicie bezpiecznie i dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie.

W tunelach aerodynamicznych znajdują się duże wentylatory, które potrafią nadać powietrzu prędkość nawet ponad 300 km/h, dzięki czemu można unieść człowieka. Osoba, która znajduje się wewnątrz tunelu na specjalnej siatce, może następnie unieść się w górę i wykonywać w powietrzu różnorodne ewolucje.

Taką możliwość gwarantuje również tunel aerodynamiczny we Wrocławiu, który pod względem konstrukcji jest jednym z najnowocześniejszych tunelu w Polsce.

Lot w aerotunelu na prezent – kiedy warto?

Latanie w tunelu aerodynamicznym gwarantuje niezapomniane doznania, dlatego też może być to świetny wybór na prezent dla każdego. Kiedy warto zdecydować się na jego podarowanie?

Taki upominek na pewno sprawdzi się dla bliskiej osoby, na przykład dla partnera albo partnerki na urodziny lub imieniny, można podarować go też na Dzień Ojca albo Dzień Matki, pod choinkę, na Walentynki czy też z okazji rocznicy. Często wybierany jest również na prezent na wieczór kawalerski albo na wieczór panieński albo kawalerski czy też na wesele.

Z lotów można korzystać bez ograniczeń wiekowych, dlatego są one przeznaczone również dla osób niepełnoletnich, więc mogą być świetnym pomysłem na podarunek dla malucha na urodziny czy Dzień Dziecka.

Warto wskazać, że tunel aerodynamiczny we Wrocławiu nie wymaga od uczestników lotów żadnych specjalnych przygotowań. Nie trzeba zatem uczestniczyć we wcześniejszych szkoleniach czy treningach. Wystarczy tylko przyjechać na miejsce, aby tam odebrać specjalne wyposażenie oraz wziąć udział w krótkim instruktażu. Potem od razu można wkroczyć do tunelu razem z instruktorem lotu.

Loty nie mają wielu przeciwwskazań zdrowotnych i dotyczą one głównie niedawno przebytych urazów, przewlekłych schorzeń uniemożliwiających podejmowanie aktywności fizycznej czy aktualnych infekcji.

Ile kosztuje lot odbywający się w aerotunelu we Wrocławiu?

Gdy chodzi o koszty, to tunel aerodynamiczny we Wrocławiu zapewnia swoim klientom świetną zabawę bez wysokich kosztów. Ceny związane z lotami rozpoczynają się od około 249 złotych za standardowe 3 minuty w przypadku osób niepełnoletnich, natomiast dla dorosłych jest to wydatek rzędu 279 złotych.

Z aktualnym cennikiem lotów we wrocławskim tunelu aerodynamicznym można zapoznać się bliżej na jego stronie. Przez internet można również dokonać szybkiej rezerwacji lotu na wybrany termin albo kupić voucher na prezent, który pozwoli obdarowanej osobie na samodzielne wybranie odpowiadającego jej dnia lotu.

 

Dodaj komentarz