Catering na imprezy firmowe. Jakie menu wybrać? Komu zlecić obsługę?

Podczas imprez firmowych nie może zabraknąć poczęstunku. Kompleksową obsługę w tym zakresie oferują firmy cateringowe.

Konferencje, szkolenia czy bankiety – podczas imprez firmowych warto zaserwować wyśmienite jedzenie, ponieważ to właśnie jest jednym z czynników decydujących o zadowoleniu ich uczestników. Z pomocą przychodzą firmy cateringowe, w tym gastro-tour-serwis.pl z Krakowa, które zajmują się świadczeniem kompleksowej obsługi wydarzeń biznesowych.

Imprezy firmowe z cateringiem

Catering jest obecnie najczęściej wybieraną usługą na imprezy firmowe. To wygodne rozwiązanie, biorąc pod uwagę specyfikę obsługi cateringowej. Firma przygotowuje wtedy potrawy i dostarcza je bezpośrednio na miejsce, dlatego pyszne jedzenie można zaserwować w każdym miejscu.

Co więcej, firmy cateringowe, w tym gastro-tour-serwis.pl, oferują swoim klientom szeroką paletę usług dodatkowych, które włączają między innymi dostawę mebli, zastawy stołowej, obsługę kelnerską.

Catering jest popularny na różne wydarzenia:

  • konferencje
  • sympozja
  • spotkania biznesowe
  • szkolenia
  • bankiety
  • spotkania świąteczne

Firmy cateringowe, w tym gastro-tour-serwis.pl, mogą zaoferować wtedy kompleksową obsługę zarówno wtedy, gdy impreza ma odbywać się w mniejszym gronie, jak i wtedy, gdy ma uczestniczyć w niej ponad tysiąc osób.

Menu na imprezy firmowe

Duże znaczenie ma wybór właściwego menu na imprezę firmową. Firmy cateringowe prezentują swoim klientom szerokie menu, w których dostępne są różnorodne specjały. Aby każdy z uczestników wydarzenia był w pełni zadowolony, menu powinno być różnorodne i uwzględniać różne gusta, a ponadto nietolerancje pokarmowe. Stąd też duże znaczenie ma wcześniejsze uzgodnienie zakresu menu wraz z firmą cateringową.

Wiele firm, w tym gastro-tour-serwis.pl, zapewnia kompleksową pomoc w doborze menu. Różnorodne propozycje pozwalają na dopasowanie rozbudowanego zestawu dań, który będzie uwzględniać także charakter wydarzenia.

Wybór firmy cateringowej

Aby wybrać dobrą firmę cateringową, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej doświadczenie. Gdy działa ona w branży już od dłuższego czasu i ma również wielu zadowolonych klientów, co poświadczone jest ich referencjami, wówczas jest to najlepsza rekomendacja dla klienta.

Duże znaczenie ma też maksymalna liczba obsługiwanych gości i zakres usług. Przykładowo firma gastro-tour-serwis.pl z Krakowa organizuje imprezy nawet na 2,5 tysiąca osób.

Z ofertami firm cateringowych, ich referencjami, menu można zapoznać się bliżej na ich stronach WWW.

 

Dodaj komentarz